menu

Provádíme kompletní silnoproudé elektroinstalační práce a nové elektroinstalace pří výstavbě či rekonstrukci jakékoliv pozemní stavby. Dále nabízíme revize elektrozařízení dle norem ČNS, opravu a údržbu elektrických zařízení a elektrospotřebičů včetně roz

silnoproudé elektroinstalační práce

Ukázka Realizace
Silnoproudé a slaboproudé
Protipožární ucpávky
Stěhování strojů
Chlazení strojů
Programování PLC
Průmyslové kanceláře
Průmyslové podlahy

Protipožární ucpávky

Protipožární ucpávky zajišťují protipožární utěsnění stavebních prostupů a objevují se prakticky na každé stavbě, kde je více požárních úseků. Zamezují šíření ohně a toxických plynů z jednoho požárního úseku do druhého a zabezpečují původní požární odolnost konstrukcí.

pozarni_ucpavky_1920


protecta
Řada produktů pasivní požární ochrany ProtectaⓇ je dnes jedním z nejkomplexnějších v oboru. Abychom zajistili, že naše výrobky mají nejvyšší standardy, pokračujeme v neustálém vývojovém a testovacím programu ve spolupráci s významnými laboratořemi včetně UL, SP a BRE. Všechny naše produkty a jejich komplexní rozsah použití jsou označeny CE a naše hlavní produkty mají každý ETA (European Technical Assessment).


Hilti
Aplikace požárních těsnění a ucpávek, široký sortiment řešení požárních těsnění a ucpávek pro rozmanitá odvětví.

V Hilti nabízíme široký sortiment produktů a systémů požárních ucpávek, které podstupují zkoušky podle nejpřísnějších mezinárodních norem jako ASTM a EN. Naše řešení požárních ucpávek se snadno montuje, přizpůsobuje novým podmínkám i kontroluje.